Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s opravou souboru ve windows XP

po zavirovaném pc a neuspešném odstranění škodlivého viru se po restartu nebo jakém kloiv zapnutí počítače zobrazí jen motiv plochy bez ikon ben panelu staart apd.dostal jsem se na internet pomocí správce uloh a příkazu spustit úlohu..když chci spustit plochu nejde to.Tak se chci zeptat kde je problem...

Tak ked mas internetovy prehliadac tak hore do listy zadaj file:C: a doklikaj sa do C:\Windows a spust si explorer.exe. Alebo si daj spustit proces c:\Windows\explorer.exe
Skus bod obnovenia (start-programy-prislusenstvo-nastroj obnovenie systemu). Ked nepomoze tak nabootovat z instalacneho CD Win a preinstalovat Win