Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit dvd na cd?

Ahoj lidi.Chtěla jsem vás touto cestou poprosit o radu.(zkoušela jsem si svůj dotaz tady vyhledat ,ale asi jsem stejně neuspěla)Můžete mi prosím říci jak se dá vypálit dvd na cd?(podotýkám,že se nejedná o pirátství-kamarád dělá dj,jde o video z jeho akce,kamarád mi půjčil "originál"dvd,ale já mám momentálně odepsaný dvd přehrávač,tak bych si chtěla alespoň poslechnout hudbu).PC je sestry,ale ta v tomhle neni zběhlá,tak mi prosím promiňte,pro vás možná rutinní otázku,ale počítače nejsou moje silná stránka.Děkuji a přeji hezký den Monika

Pokud vás správně chápu, vy chcete pouze zvuk z toho DVD?
V tom případě musíte vytáhnout zvukovou stopu z DVD a pak vypálit jako běžné audio-CD.
Což ovšem zase není příliš triviální...jestli exituje na toto nějaký jednoduchý program netuším, myslím, že v tom by mohl poradit někdo jiný...

Ne, nero urcite ne. Je par moznosti:
1) digitalni cesta - vicemene bez ztraty kvality - rozhodne neni trivialni:
Stahnout dvd video do pocitac, vyextrahovat z nej zvukovou stopu, prevest do formatu vhodneho pro vypalovaci program, vypalit audiocd
2) analogova cesta:
Pustit na pocitaci DVD a napriklad v zaznamu zvuku ukladat wav do souboru. Zvuk se ovsem nahrava na zvukove karte, prochazi prevodem z digiatalniho na analogovy a zpet a timpadem dojde ke ztrate kvality. Vysledny wav vypalit na audiocd
3) socialni inzenyrsvi:
Pozadat kamarada, vzhledem k tomu,ze by mel mit zdroj toho videa, jestli by ti na cd nevypalil jen zvukovou stopu

Teda pánové.jsem z toho ještě větší jelen (srna:-))než předtím.A mám takovej pocit,že asi počkám až se kámoš vrátí z dovči.Na jednu stranu mám totiž strach abych to buď nedomrvila,nebo sestře s tím pc neprovedla něco co obě nechcem.Přesto děkuji a pokusím se zkusit tu možnost 1a2 .Třeba obstojím.

Ked je tam pisane ze je free tak je zdarma takze nejake vyskakovacie okna o novsej platenej verzii zrus a ignoruj ich. Nemali by mat ziaden vplyv na funkciu programu.

P.S. ked neico nefunguje tak musis konkretne pisat co sa zobrazi, co vidis, na co mackas, co presne to vypise, atd.