Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladačů

Další z mých debilních dotazů: Když po nové instalaci XPéček instaluji drivery, má nějaký vliv v jakém pořadí je instaluji? Je mi jasný, že tiskárna a myš určitě ne, ale co procesor a grafika? Seznam přiložen. A mám nejdřív nainstalovat NET Framework nebo až pak?

Takže postupně AMD>CardBus>NF>ATI>modem>wireless>atd. ???

První instaluji ovladač čipsetu - to by mohl být v tvojem případě to amd (čipset a grafika v jednom). Potom beru grafiku, zvuk a pokračuji kravinama jako modem, síť, wifi. Nakonec ovladač touchpadu a sw na šetření energii.

Protože všichni zákaznící na všechno spěchají a chtějí to hned, na*eru to tam všechno najednou bez restartu. Ale ve správném pořadí;-)

U svého pc kombinuju "těžší" ovladače s těma "lehkýma" třeba ovladač čipsetu a síť, grafiku a ovladač na sata, zvuk a daemoon tools, takže těch resetů je víc ale ne co ovladač to reset

vsetky frameworky su na strankach microsoftu, aj v spravnej verzii (tip: na strankach MS je aj vyhladavanie). Inac 1.1 uz asi nepotrebujes ked to nejaka aplikacia bude potreboavt tak ti to vypise, malo by stacit 3.5
Inac po nistalacii 1.1 sa stava ze ti zacne nabiehat volba uzivatela (login) pri starte Win, aj ked mas len jedneho pouzivatela, to sa riesi potom v ovl.paneloch-pouz.ucty resp. v start spustit control useprasswords2, ze sa nastavi automaticky login, ale naco to riesit ked to 1.1 uz asi ani netreba (ja ho myslim nemam mam len 2 a vyssie a nechyba mi, a houby mam aj 1.1, a potom k nemu SP1 sa musi tahat osobitne)

Tak jsem se nakonec včera rozhod nainstalovat NF 2, že ostatní asi nepotřebuju, nainstaloval čerství vidle, nové drivery, pročistil, zaktualizoval a vypálil zálohu, no a v noci se asi vzbudil Gates a začal mi hrnout NF 3,5 v aktualizaci 200M a celý mi to dojebal! Nemá někdo odkaz na balík NF co by obsahoval všechny dosud vydané kraviny? Nebo je tohle aktuální http://www.slunecnice.cz/sw/microsoft-net-framewor k/ ?

A co ti dodrbal??? To co sa tahalo cez update bolo myslim kompletny framework 3.5 SP1
Mozes si ho najst tiez na microsoft.cz Tahaj veci len z microsoft.cz ziadne slunecnice ani ine hovadiny.

P.S. nechapem jak si dosiel k tomu instalovat len 2.0 ????? Mal si nainstalovat 3.5 ten obsahuje vsetko od 2.0 az po 3.5

Bohužel Framework, DotNet a pod jak má různé názvy nefunguje tak, že poslední verze v sobě NEzahrnuje ty předchozí. Tedy jestli něco co fungovalo s 1.1, "nemusí" fungovat na novém systému jen s verzi 2, nebo 3.5. pakliže výrobce dané app ji neupraví pro vyšší ver., takže když k někomu koukneš do mašiny "kdo si nediktuje a určuje na co počítač má" najdeš u něj minimálně Framework 2.0, 3.0, 3.5. a každej je dobrej na něco..........Ale pochybuju, že by ti to složilo mašinu.....;-)

........Mal si nainstalovat 3.5 ten obsahuje vsetko od 2.0 az po 3.5, to si nejsem teď zcela jist jestli už je to pravda.......

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?di splaylang=cs&FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da 479ab0d7
to by malo byt uplne vsetko kompletne aktualne od verzie 2.0 az po dnes (dole mas aj link na redistribuable ked to chces stiahnut komplet naraz).

P.S. Potom je este na to hotfix (max. 16MB)
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?di splaylang=cs&FamilyID=6c095bba-6100-4ec9-9c54-6450 b0212565
take veci ale by mal stiahnut automaticky Windows update, nemusis to robit rucne. Rucne instalujes len to z prveho linku a to by malo podla mna stacit.

:x:NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ:x:
Vždycky mažu tyto složky a nemusíš se bát, že by něco přestalo fungovat. Po nainstalování pár záplat ti ty adresáře narostou do obřích rozměrů a po pár dnech, když není nikde žádný problém, všechno s klidem smaž. Ono stejně těžko po čase odhalíš, která záplata ti zrovna udělala nějaký problém...

WINDOWS\
- $hf_mig$
- $NtServicePackUninstall$
- $ *** atd

- Downloaded Installations
- Downloaded Program Files
- SoftwareDistribution\Download
- System32\Dllcache