Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladačů

Další z mých debilních dotazů: Když po nové instalaci XPéček instaluji drivery, má nějaký vliv v jakém pořadí je instaluji? Je mi jasný, že tiskárna a myš určitě ne, ale co procesor a grafika? Seznam přiložen. A mám nejdřív nainstalovat NET Framework nebo až pak?

:x:NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ:x:
Vždycky mažu tyto složky a nemusíš se bát, že by něco přestalo fungovat. Po nainstalování pár záplat ti ty adresáře narostou do obřích rozměrů a po pár dnech, když není nikde žádný problém, všechno s klidem smaž. Ono stejně těžko po čase odhalíš, která záplata ti zrovna udělala nějaký problém...

WINDOWS\
- $hf_mig$
- $NtServicePackUninstall$
- $ *** atd

- Downloaded Installations
- Downloaded Program Files
- SoftwareDistribution\Download
- System32\Dllcache