Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB kluc s hw ochranou proti zapisu

Zhana USB kluc s hw ochranou proti zapisu - co ma take male supatko ako mali kedysi 3,5" diskety ale v elektrickom prevedeni, lepsi priklad - na SD kartacj je take nieco, neviem ci na vsetkych. Nikde v Bratislave neviem take nieco zohnat, kapacitu min. 8 GB.

ako vtipo OK, tiez som to nasiel . . . ale mne ide o to, ze ked idem zakaznikovi, nahram si veci na flesku, prepnem prepinatko do polohy read only a bez obav ho zasuniem do cudzieho pc . . . aprorpo, zeby tie prepinatka na SD kartach fungovali na mech. pricipe a aj to len vo fotaku? no neviem, mal to aj memory stick od sony . . .

Zavčas jsem si pořídíi ( i když dražší ) 1GB ACER , má krásný přepínač na boku.. Teď by měl ještě jít sehnat např PQI CoolDrive U339 - řada má u poutka přepínač malinký - tak na pentelku něbo rozmotanou kanc. sponku. Na stole mám 4GB verzi.Na netu je i 16GB verze.

Před cca 2 týdny jsem se ptal tady na poradně na to samé a jak píše jape1, jedině asi USB flashky PQI. Dle prospektu A-Data by měla být ochrana proti zápisu i na USB flash PD16, ale velký kulový - není tam, jsou to lháři.