Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB kluc s hw ochranou proti zapisu

Zhana USB kluc s hw ochranou proti zapisu - co ma take male supatko ako mali kedysi 3,5" diskety ale v elektrickom prevedeni, lepsi priklad - na SD kartacj je take nieco, neviem ci na vsetkych. Nikde v Bratislave neviem take nieco zohnat, kapacitu min. 8 GB.

Před cca 2 týdny jsem se ptal tady na poradně na to samé a jak píše jape1, jedině asi USB flashky PQI. Dle prospektu A-Data by měla být ochrana proti zápisu i na USB flash PD16, ale velký kulový - není tam, jsou to lháři.