Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz - nejaky uprogramy treba na upravu nadpisu...atd

zdarec vseci...xD...chcu se zeptat..kde bych sehnal...nejaky uprogramy treba na upravu nadpisu...atd...treba kde s imuzu udelat svuj nadpis atd...a jeste bych chtel se zeptat..kde se da treba treba svuj web. a jestli se za neho plati....xd....diky moc...se dyztak ozvyte co nejdriv...predem diky moc....xD
Změna předmětu, původně: dotaz (LaKr) (Kráťa)

Úpravy jakého nadpisu kde? Na úpravu textového nadpisu (třeba zvětšit písmo, změnit barvu) ti stačí jakýkoli kancelářský textový editor. Na úpravu nápisu jako obrázku potřebuješ grafický editor, nebo třeba i on-line to jde (na banery).
en
Obojí lze udělat třeba i v kancelářském balíku Open Office (umí text i obrázky).
Web zadarmiko si můžeš vytvořit například na www.webnode.cz