Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade PC

Dobrý den, chtěl bych trochu vylepšit pc.

Moje PC:

OS:
Microsoft Windows XP Home Edition
Základní Deska:
MSI MS-7042
Procesor:
Intel Celeron D 330, 2666 MHz
Operační paměť:
256 MB PC3200 DDR SDRAM
Grafická karta:
RADEON 9200 SE (128 MB)
Pevný disk:
80 GB + ex. HDD 320 GB

PC není využívané na hry (max. někdy zahraju CS 1.6,Metin2).Využívám ho na internet,skola,filmy.

Chtěl bych ho trochu vylepšit.
Určitě chci koupit RAM paměť.
A vyplatí se koupit new grafická karta ? (na ty moje hry:-p)

Pak mám ještě jeden dotaz

Mohl by mi někdo říct na co je toto?
[http://imgup.irrlicht3d.cz/soubor/c40a0b76/dsc0076 9.jpg]
A takovíto vstup:
[http://imgup.irrlicht3d.cz/soubor/c58c029d/dsc0077 4.jpg]

Díky moc všem:-)

omg motherboard Medion OEM :-? No ok, kym funguje tak je ok.
Ja by som tu 256 vyhodil a kupil 2x512MB PC3200 alebo 2x1G (podla financii). Ten chipset myslim uz vedel dualchannell, takze preto by som kupoval 2 zhodne moduly a 256 vyhodit.

Na obrazku je modem (56k aleno ISDN). Ked to nepouzivas tak ho mozes vybrat.

Grafiku nejaku 7600GT/6600GT ked zozeneies niekde za lacno tak by to mohlo byt lepsie, ale pokial ti vykon staci na tie hry co hras tak novu grafiku nepotrebujes.