Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuďte PC sestavu

Jo a v mnou navržené sestavě je zdroj Seasonic 350W, což je velmi kvalitní zdroj, který do budoucna utáhne i mnohem výkonnější grafika. Pokud si PC nesestavíte sám, musíte připlatit 980 korun za sestavení. Takže:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=KUF01J 2X01CSP01LTY01I22017QE01IIS01JYT01ACD01EFL010BN01

Pokud se vám to zdá hodně, můžete dát pryč ten značkový Seasonic a skříň a nahradit je levnou skříni i se zdrojem za zhruba tisíc korun. Tímto krokem 500 korun ušetříte. Pak tedy:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=KUF01J 2X01CSP017QE01IIS01JYT01ACD01EFL010BN01DCH01

Já osobně bych tedy bral sestavu s tím Seasonicem. Protože ten zdroj, i když má jen 350W, má lepší parametry, nežli neznačkové 400-450W. Pokud budete chtít v budoucnu počítač vylepšit, je určitě Seasonic lepší...

No, ta grafika se mi vubec nelibi :-), ja bych to udelal asi takhle, jestli nejsou penize na lepsi: koupil bych tuto desku:

http://www.barbone.cz/?stiid=72918&strsort=V4IVF7& str=0&tit=Gigabyte%20MA78G-DS3H%20780G%20AM2+%20DD R2%20SATA2%20VGA(HDMI+DVI)%20GLAN%201394%20PCIE20

ma integrovanou radeon HD 3200, ktera je srovnatelna s tou grafikou, co sis napsal, protoze kupovat grafiku za 1000kc je blbost, aspon 2500+kc. Ma socket AMD 2+, takze do ni das ten procesor, ktery si tam mel napsany (AMD) + muzes kdykoliv prejit na Phenom. Ramky misto 800Mhz vem 1066, vykonove to nepoznas, ale jestli nekdy do budoucna budes chtit trijadro/ctyrjadro, tak budes potrebovat tuhle frekvenci ramek. Jinak ten zdroj ti musi stacit. Mechaniku ber ATA ;-)

+mas volny PCIe slot a az budou penize, muzes kdykoli dokoupit lepsi grafiku :-)