Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem czshare - jde z neho free stahovat?

zdravim . pokazde kdyz se snazim neco stahnout z czshare pise to ze zadny slot neni volny . pise to jak rano , tak odpoledne u vecer . zkousel jsem i cekat , aktualizovat stranku , nic . neni na to nejaky program? kvuli jednomu souboru si premium ucet porizovat nebudu

vcera od 20 00 asi do 1:30 jsem to zkousel , na ostatnich strankach dam tak 30 refreshu a uz se to stahuje , tu ma czshare nic . jeste nikdy jsem od tama nic nestahoval , protoze nikdy nebylo misto . nemaji tam napsane free jenom tak?

CZshare.com - automatické čekání na sloty a premium download

Zdravím!
Web: czshare.7u.cz

Umožňuje automatické čekání na FREE sloty - po nalezení to upozorní, a pak jen opíšete CAPTCHU a stahujete :)

Dále jde PREMIUM download.

Tento web může fungovat JEN díky tobě!
Podpoř prosím tento web:

* Uploaduj soubory na czshare pod ID "154240"
* Jestli máš nějaký zbylý kredit, tak ho můžeš darovat (ID 154240)
* NEBO alespoň klikej na reklamy :-*
ThX

Kredit se bude čerpat z výdělků reklam nebo z ostatních výše uvedených bodů