Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem czshare - jde z neho free stahovat?

zdravim . pokazde kdyz se snazim neco stahnout z czshare pise to ze zadny slot neni volny . pise to jak rano , tak odpoledne u vecer . zkousel jsem i cekat , aktualizovat stranku , nic . neni na to nejaky program? kvuli jednomu souboru si premium ucet porizovat nebudu

Ano, je to legální to sosnout, to nepopírám. Ale muselo se to tam nějak dostat a nahrát to tam není legální. Tak jsem to myslel. Takže je tam warez. A jestli to sosnout, nebo ne, to už záleží na každým, jak se k tomu postaví. Já neříkám tak, ani tak, to je každýho věc.

Nechceš mi snad tvrdit, že tam jsou jen samý linuxový distribuce, fotky a videa z dovolenejch, freeware programy a nahrávky amatérskejch kapel?

Ano, já si semtam stáhnu nějaký album nebo film, je to legální a dokud je to legální, tak to budu dělat. Lhal bych, kdybych tvrdil, že nestahuju.

CZshare.com - automatické čekání na sloty a premium download

Zdravím!
Web: czshare.7u.cz

Umožňuje automatické čekání na FREE sloty - po nalezení to upozorní, a pak jen opíšete CAPTCHU a stahujete :)

Dále jde PREMIUM download.

Tento web může fungovat JEN díky tobě!
Podpoř prosím tento web:

* Uploaduj soubory na czshare pod ID "154240"
* Jestli máš nějaký zbylý kredit, tak ho můžeš darovat (ID 154240)
* NEBO alespoň klikej na reklamy :-*
ThX

Kredit se bude čerpat z výdělků reklam nebo z ostatních výše uvedených bodů