Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postarší pc

Dobrý den, mohlibyste mi poradit zda je tato sestava kompatybilní: základnídeska: Gigabite ga-8siml revize 1.0 procesor celeron 2Ghz
zdroj: 250w
HDD: maxtor 10GB
mechnika: LG dvd-ram
ram: 256MB

Vzhledem k tomu, že je to starej vrak, tak počítám, že to kupuješ jako celek. V tom případě by měl prodávající zajistit, aby to bylo fuknční.

Ano, je to kompatibilní za předpokladu, že ten procesor pasuje do toho socketu, který má deska. Ještě ti tam chybí grafárna. I když je na desce integrovaná, pokud ti bude stačit.

Nainstaloval jsem tam Windows98SE , ale třeba při instalaci antiviru se objeví chyba a nebo se počítač restartuje. A při otevření internetových stránek nebo Adobe readeru naskočí chyba a musím to vypnout. Nebo jsem se pokoušel i nainstalovat Windows XP, ale uprostřed instalace nastala chyba nebo se počítač sám od sebe několikrát restartuje. Děkuji za radu