Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postarší pc

Dobrý den, mohlibyste mi poradit zda je tato sestava kompatybilní: základnídeska: Gigabite ga-8siml revize 1.0 procesor celeron 2Ghz
zdroj: 250w
HDD: maxtor 10GB
mechnika: LG dvd-ram
ram: 256MB

Nainstaloval jsem tam Windows98SE , ale třeba při instalaci antiviru se objeví chyba a nebo se počítač restartuje. A při otevření internetových stránek nebo Adobe readeru naskočí chyba a musím to vypnout. Nebo jsem se pokoušel i nainstalovat Windows XP, ale uprostřed instalace nastala chyba nebo se počítač sám od sebe několikrát restartuje. Děkuji za radu