Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění položek z Přidat nebo odebrat programy

Dobrý den, vyskytl se mi malý problém a to, že mi nejdou odstranit cca 10 položek z přidat nebo odebrat programy, jedná se o položky programu Nero, který už na počítači nemám, ale v přidat nebo odebrat programy to pořád je a když dám odebrat, nenajde to cestu.
Zkoušel jsem ručně vymazat položky z registru a taky to projet programem TuneUp Utilities a pořád tam ty položky jsou.
Nevíte, kde může být problém?
Děkuji

Tohle pomohlo, děkuju moc :).

Btw. jěště bych měl dotaz na okraj, ať nemusím zakládat nové téma...proč nabízí Microsoft na MS Update všechny verze Frameworku, proč nenabízí jen tu nejnovější (3/3.5), liší se verze v něčem, nebo je to stejné jako u Service Packů, že vždy ta novější verze obsahuje taky věci z předchozí různě vylepšené, atd...?