Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stare PC vs LCD monitor

Dobry den. Mam dotaz, mam doma od kamarada stary PC a kdyz ho pripojim na svuj LCD monitor, tak se PC po chvilce nabihani sekne a konec. Grafika tam je nejaka stara jeste do AGP slotu asi GeForce MX440 SE, je mozny ze to nenabehne protoze PC nezvladne ten monitor.

Na stejne grafice jsem jel na LCD, pokud byla prilis vysoka frekvence, hlasi to vetsinou "signal out of range" nebo neco podobneho. Nepripada mi to tudiz pravdepodobne.

Jak pisi ostatni, problem vidim take spis v samotnem PC. Jeste me napada, ze jsem kdysi resil nenabihani PC. Jednou najelo, jednou ne. Bylo to zpusobeno uvolnenim sroubu drziciho AGP kartu, ta se se pod tihou kabelu pacila a nemela dostatecny kontakt. Stacilo znovu poradne nasadit do slotu a pevne prisroubovat.

no on mi dnes rikal ze to mel cely rozdelany tak nevim jestli neco spatne nezapojilale jak sem koukal tak se mi nezda ze by bylo neco spatne je tam HDD propojeny s DVD vypalovackou pres IDE kabel do modryho slotu na desce ale nevim v jakym poradi to ma byt zapojeny a disketovka je pripojena zvlast.

pocitac predtim normalne fungoval kamos mi ho dal proto aby sem ho vycistil od prachu protoze mu to vubec nechladilo a musel ho poustet u otevrenyho okna a tak sem myslel ze by stacilo jen to truchu probehnou vysavacem a taky kdyz sem sundal vetrak z chladice procesoru tak tam byl docela dost usazenej prach mezi zebry chladice