Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ICQ Spam

Ahoj,
neexistuje nahodou nakej program, abych do nej neco napsal a ta zprava se odeslala na vsechny icq kontakty co existujou???

clovek ktory ma nastavene ICQ tak aby prijalo len spravy od ludi v kontaktoch (napr. ja), alebo uz nepouziva ICQ vobec. (napr. ja :) tu tvoju hovadinu urcite nedostane.
Inac niekto kto o niecom takom uz len uvazuje, by si zasluzil poriadnu do drzky a mimochodom spam je v EU uz tusim nelegalny.