Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PAMĚTI DDR2

Ahoj všem.Mám v PC 2GB RAM(2x1GB)800MHz DDR2.A chci si tam ještě 1GB(2x512MB)800MHz DDR2 přidat.Všechny jsou A-DATA VITESTA a jen mě zajímá,jestli mi poběží v dualu?Myslim si že ano,ale rada skušených profíků nikdy neuškodí.Díky

ist by to malo v pohode, pokial su to naozaj tie iste moduly, len nechapem tu kombinaciu - uz to radsej vymen za 2x2 GB, no a co, ze stratis 512MB pri 32bitovom systeme ale aspon ti to zarucene pojde. Ale je to len moj nazor.

EDIT: navyse niektore dosky maju problemy pokial su osadene vsetky 4 sloty aj ked je v manuali napisane ze to tam ide.

Co pouzivas za specialni software, ze ti to zabere 2GB RAM a potrebujes pridavat ?

Ze to v dualu pobezi bych dal tak 60%. (Duvody: obsazene 4 sloty + 1GB modul a 512MB modul si nemusi rozumet, ikdyz to ma stejnou znacku)

ked nepouzivas ziadne narocne aplikacie tak je ta RAM vyhodene peniaze.

P.S. v dualchannell by to malo ist (na 99.9%). Predpoklad ze strcis zhodne moduly do spravnych slotov (vid manual dosky resp. ak ti to ide teraz v duali tak stare nechas tam kde su a nove dve strcis do zvysnych slotov)