Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak z dvd vypalit cd-avi?

Zdravím,prosim o radu.mám film ktery jsem si pomoci shrinku dala na pevny disk,a ted bych ho potrebovala dat na cd...docetla jsem se o programu DVDx tak jsem to zkousela ale neslo mi to.Tak chci poprosit jestli nekdo nevi jak by to slo jinak či jednodušeji.Chtela bych proste zalohovat filmy z dvd na cd.treba v avi nebo pokud to jde i do nečeho jiného.Moc děkuji za odpověď.Sima

Napr. virtualdubmod alebo avidemux. Je to ale nezmysel jaky ma vyznam zhorsovat kvalitu a davat to na CD, ked DVD zabera v skrini/sufliku rovnako miesta?
Konvertovat na DivX avi ma vyznam napr. ak si chcem na DVD ulozit napr. 5-6 filmov, kvalita sa ale viditelne zhorsi.