Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem info k Pc

dobry den
potreboval bych poradit, jaky bych mel na svuj PC stahnout antivir, nejlepe v cestine.:)...a dale bych potreboval poradit, jak se formatuje disk, a mel bych dotaz jestli kdyz ten disk sformatuju tak jestli mi tma zustane windos a ovladace k tomuu nebo jestli to musiom nainstalovat vsechno znova.nejlepe poradit jestli der sformato vat pouze disk bez windowsu.Mam windows XP.dekuji

Sice jsem se o tom uz urcite zminoval, ale tenhle "formatovac" mi neda a napisu to znovu. Pripomnel mi totiz me samotneho, kdyz jsem si poprve sednul za sve vlastni PC a na disku C se krome slozek valely takove dva divne soubory - autoexec.bat a config.sys, tak jsem je smazal. Druhy den po zapnuti PC mi bylo do breku, ale nakonec jsem si s tim poradil. Takze smele formatuj, pak komplet nainstalujes nove Windows a aspon se neco naucis jako ja tenkrat. ;-)

jj, starý dobrý ftip:

"Včera jsem podruhé spustil své nové PC. Kamarád mi tam nahrál Nortona. Zkouším co dokáže, a vidím: vlevo C:, vpravo C:. Proč to mít dvakrát? Tak jsem jedno C: smazal."

:-)

Edit (pro lidi, co PC viděli až po roce 1995): Norton je myšlen jeden ze dvou kvalitních SW stejnojmenné firmy pana Petera Nortona - Norton Commander (ten druhý byl Norton Utilities); zbytek co tato firma produkuje (dnes jako Symantec), je odpad.