Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem assassins creed

Dobry den, vlastnim hru assassins creed... Je zcela v češtině (i s dabingem) , ale český dabing jede jen zřidka(a celkove při pohybu utoku atd..)...Zjednodušeně mi jede zvuk jen chvilkama...Děkuji za každou Vaši radu

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+, 4 GB RAM, ASUS X1950 Series (XP, Serv Pac. 3)..A ano, jinde zvuk funguje..i ve hernim menu assass... a kdyz mi zazvoni status..+ ta hudba co hraje ve hre..ale mimo hru mi jde vse normalne..