Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty z Outlooku

Dobrý den,

mám vyndaný hdd z jednoho počítače a potřeboval bych na něm najít kontakty z outlooku, který tam byl nainstalovaný a následně je naimportovat do outlooku na současném pc. Víte jak na to? Děkuji

On totizto uspesne zatajil verziu OS. Inak stadardne sa wab subor nachadze na C:\Documents and Settings\user_name\Application Data\Microsoft\Address Book\user_name.wab. Maily sa zase nachadzaju v C:\Documents and Settings\usr_name\Local Settings\Application Data\Identities\{tvoja identita}\Microsoft\Outlook Express

Inac ako si dosiel k tomu ze je "prazdny"? si to pozrel nejakym hexeditorom alebo totalcommander - F3? Lebo notepad to asi zobrazi dost blbo, nie je to textovy subor.
U mna si OE uklada adresy tam do .wab. (WinXP SP3) teraz som to overil (nepouzivam OE ale pridal som do neho teraz na skusku jednu adresu a je vo .wab)
P.S> OMG to hovado OE pri spusteni nastavilo automaticke spustanie windows messengera, ja nechapem jak moze niekto pouzivat tak agrsivnu nebezpecnu hovadinu ako OE

Vyhledej na tom disku soubory *.wab (případně *.wab~) - jsou tam nějaké?

Další možnost: jestli jsem to správně pochopil, máš možnost spustit původní OE? Klikni na menu Nástroje - Adresář (Ctrl+Shift+B). Otevře se adresář. Tam v menu Nápověda klikni na O programu adresář. Otevře se okno, v kterém je uvedena cesta k souboru adresářem.

[http://pc.poradna.net/file/view/297-oe-png]