Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy při taktování CPU ! Nestabilita systemu!

Mam CPU : Core 2 Duo 2,13 Ghz s chladičem AC freezer 7 pro a chtěl bych ho nataktovat.. Nataktuju ho max. na 2,4 Ghz a při jen o trochu vyšších frekvencích se mi bud ani windows nenacte a nebo se načte a objeví se modrá obrazovka a napíše to dumping memory.. napocita to do 100 a restartuje se PC.. nevíte plz jak to mám udělat aby to šlo bez problémů?! na fůru jsem se dočetl že tento procesor jde nataktovat i na 3Ghz a normálně to běží bez problémů.. Napětí jádra jsem zkoušel 1,350 , 1,3675, a i na auto.. a pořád stejný problém..! :) díky moc za radu..! :) A základní desku mam Asus P5B..

NETAKTUJ, pokud s tím nemáš zkušenosti a nemáš za sebou pár úspešně přetaktovaných i odpálených procesorů ;-).
Sám jsem toho živoucím důkazem - zkoušel jsem to dvakrát přetaktovat. Nejprve mě upozornil Orthos chybami, podruhé dneska systém hned zatuhnul a začal se nějak podivně rychle hřát chladič na procesoru.