Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapnuti a pipani PC po vycisteni

Zdravim,

Snazil jsem se vcera vycistit PC od prachu. Vyndal jsem hlavni vetracek, zdroj, vetracek procesoru a vcechno vycistil. Pote vse primontoval zpet (jsem si temer jisty ze naprosto stejne jako to bylo). Ted kdyz chci pocitac spustit zapne se a po cca 5 sekundach (na monitoru se nic neobjevi) zacne neprijemne pipat, jsou to jen dva pravidlene stridajici tony.
Hledal jsem cim by to mohlo byt, ale nic jsem nenasel.
Netusi nekdo co by to mohlo byt?

Dekuji za rady

Tak sázím na paměti, ale ještě znovu bych vše vyndal. A zkusil po šuplíku najít středně měkkou gumu na gumování tužky. Stačí třeba i ta co najdeš v druhém konci mikrotužky a pod. Kdo má děti najde jí možná v jejich penále do školy :-) A ogumoval všechny kontakty od karet (grafika a pod) paměti.
Co se týče procesoru stane se, že s ním můžeš trošku pohnout i při sundavání chladiče. pak to zkoušej bez mechanik a disků, nejlépe jen deska, CPU, zdroj a grafika, klávesnice. některý Bios je i háklivý na přehozené kabely myš klávesnice. A držim palec.

A pak můžeš podle beep codes porovnat tady:
www.computerhope.com