Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW

Cavte POtreboval bich vedet zda muzu hrat WOW cez net i kdyz nemam zadny datadisk a podobne veci

hrat mozes bez problemov aj bez datadiskov, jedina nevyhoda je ze nebudes mat pristupny ten content z nich, to znamena ze sa nedostanes za lvl 60, nedostanes sa do Outlandu ani do Northrendu a podobne, cize to bude nuda vlastne, kedze vsetci hraci tam uz davno su.
Pokial tymi podobnymi vecami myslis patche, tak tie potrebovat budes, ale riesit to nemusis, Blizzard Downloader si ich stiahne pri prvom spusteni sam automaticky, bez nich tu hru ani nespustis.