Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co říkáte na tohle??

Tip pro novou poradnu: možná by nebylo špatné v poradně zavést jednu možnost pro zadavatele dotazu a to, že když se mu bude zdát, že mu lidé dali už dostatek odpovědí, může svou otázku označit jako zodpovězenou, což by se zobrazilo v hlavní nabídce a lidé by věděli, že už nemusí pomáhat zadavateli dotazu.

Poslal jsem to mejlem na poradnu a Remca mi poděkoval za nápad. Ale nezmínil se, jestli se líbil natolik, že budou uvažovat o realizaci. ;-) Co si o něm myslíte ostatní?

Tento napad je pekny, ale neni puvodni. Jak jsem psal v tom minulem threadu, je spousta veci, ktere jsme chteli pred spustenim verejne beta verze dodelat.
- ukoncit thread po zodpovezeni
- hodnoceni odpovedi - aby se ve vyhledavani nezobrazovaly nesmyslne reakce, popr. aby byly zarazeny na konec vyhledavani
- oznaceni a automaticke mazani nesmyslnych threadu po nejake dobe
- ...

proste spousta dobrych napadu jeste ceka na realizaci

To my nezainteresovaní bohužel nemůžem vědět. Třeba s tím hodnocením odpovědi bych moc nesouhlasil. Viděl jsem to teďka na pctuning.cz a byl jsem z toho zmatený. Vidím sice, že někdo označil odpověď za špatnou atd., ale bohužel se čtenář nedozví nic o tom, proč ji tak někdo označil. Někdo se může někomu mstít a klikat na jeho názory, že jsou špatné nebo může nesouhlasit jenom s části textu atd. Nevím no.

relativne rychlo odstranovane.....
Přesně si to trefil.Rychlost je relativní a bude se asi odvíjet od počtu návštěvníků.Až tu bude(určutě vaše přání) několik tisíc nebo desítek tisíc návštěvníků ezi nebude od věci propůjčit pár nástrojů schopným stálicím této poradny,aby ta "relativní rychlost" mazání nesmyslů byla vyšší!;-)