Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Downgrade OS z Windows Vista na Windows XP

Jde udělat downgrade OS z Windows Vista na Windows XP a za jakých podmínek...A taky by mě zajímalo,zda se to vyplatí,neboť XP už asi nebudou mít podporu..Hodně lidí už to udělalo. Mám Windows Vista Home Premium - OEM verzi a docela to brzdí počítač,jsou zvýšené díky Vistám hardwarové nároky...Ale zdarma to zřejmě nepůjde,že? I když se jde tzv. "dolů" na nižší verzi a nikoliv na vyšší...

Všechny jsem nečetl,díky...To zrovna není moc ideální pro mě - mj. tam píší,že downgrade na Windows XP Prof. je povolen pouze z OEM Windows Vista Ultimate a OEM Vista Business. A pokud mám OEM Vista Home Premium? Tak to nejde asi bezplatně,co...