Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak je to tu s registraci?

Kdyz jsem registrovan v poradne na Zive, prechazi moje registrace i sem nebo se tady musim registrovat znovu?
[mod]vzhľadom na smerovanie diskusie presúvam z "Návrhy" do "Pokec" (los)[/mod]

To, ze jsem dostal oznameni, ze prezdivku co pouzivam v poradne na Zive, uz tu ma registrovany nekdo jiny mne neprekvapilo, ale kdyz jsem si chtel zvolit jinou, dostal jsem oznameni, ze e-mailovou adresu (moji) yarda@zoznam.sk co jsem uvedl v zadosti, uz take pouziva nekdo jiny. Tak to vypada, ze jsem se tu uz zaregistroval a byl jsem pritom pod obraz, protoze si na to mepamatuji.

Yarda
yarda@zoznam.sk