Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak je to tu s registraci?

Kdyz jsem registrovan v poradne na Zive, prechazi moje registrace i sem nebo se tady musim registrovat znovu?
[mod]vzhľadom na smerovanie diskusie presúvam z "Návrhy" do "Pokec" (los)[/mod]

Tahle poradna má se zive.cz společné tak nanejvýš přispěvovatele,.....
..... ale to už jinde jsme, je to jiná vesnice.
Musíš se tu sice zapsat znovu do matriky, ale za to si můžeš dát fotku do občanky a vybrat si barvičky ;-)

To, ze jsem dostal oznameni, ze prezdivku co pouzivam v poradne na Zive, uz tu ma registrovany nekdo jiny mne neprekvapilo, ale kdyz jsem si chtel zvolit jinou, dostal jsem oznameni, ze e-mailovou adresu (moji) yarda@zoznam.sk co jsem uvedl v zadosti, uz take pouziva nekdo jiny. Tak to vypada, ze jsem se tu uz zaregistroval a byl jsem pritom pod obraz, protoze si na to mepamatuji.

Yarda
yarda@zoznam.sk