Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravdová 3D hra

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví o nějaké 3D hře, která by se dala hrát s dvoubarevnými brýlemi s červenou a modrou folií. Myslím si, že by to byl docela dobrý 3D zážitek, 3D fotky nebo videa, až na to že jsou ůplně jinak barevné, se mi velice líbily.

fuj farebne bryle. uz roky existuje technika s brylami ktore striedavo zatemnuju lave a prave oko (LCD foliou) pripajali sa na grafiku jackom s 3kontaktami. Bolo treba poriadny CRT monitor ktory zvladne aspon 120Hz. Mali to len niektore grafiky pred par rokmi moc sa to neujalo, malokto mal tak vykonnu kartu (karta musela ratat 2x tolko snimkov) a monitor.

V poslednej dobe som videl ze sa to na vystavach zacina znova objavovat (monitory ktore by na to boli robene), tak si na to mozno trochu este chvilu pockat. Ovladace to uz vedeli pred 5rokmi.

Farebne bryle su ale nanic, ja osobne som nevidel nic co by ich podporovalo (ked niekto vie o niecom dajte vediet)

P.S. este existovali aj helmy ktore mali 2 malicke LCD obrazovky pre kazde oko jednu. To so ale tiez uz 5rokov nevidel.

Další velkou vychytanou věcí je podpora hraní ve 3D prostoru. Máte doma 3D brýle, ale nepoužili jste je, protože nebylo k čemu? Nevyhazujte je a užívejte si s nimi v této hře. Nastavení je jednoduché. Stačí si ve hře dát pauzu a hned v menu je nabídka pro nastavení 3D brýlí. Kde si můžete nastavit sílu 3D režimu. Potom Vás už čeká jen skvělý požitek ze hry.

Stále tu někdo doporučuje Trackmanii Nations, ale je to Trackmania Nations Forever. Trackmania Nations je starý díl a ten žádný 3D efekt nemá. Jestli Steam ukazuje dodnes jen Trackmania Nations, tak to ukazuje špatně. V TMNf stačí nahoře kliknout na ikonku brýlí, kdekoliv ve hře, klidně i během hraní.