Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravdová 3D hra

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví o nějaké 3D hře, která by se dala hrát s dvoubarevnými brýlemi s červenou a modrou folií. Myslím si, že by to byl docela dobrý 3D zážitek, 3D fotky nebo videa, až na to že jsou ůplně jinak barevné, se mi velice líbily.

Stále tu někdo doporučuje Trackmanii Nations, ale je to Trackmania Nations Forever. Trackmania Nations je starý díl a ten žádný 3D efekt nemá. Jestli Steam ukazuje dodnes jen Trackmania Nations, tak to ukazuje špatně. V TMNf stačí nahoře kliknout na ikonku brýlí, kdekoliv ve hře, klidně i během hraní.