Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - nejde mi live vysílání TV a radio/malá obrazovka/

Hezký den!

Mám dva problémy:

1.Ve Windows internet exploreru mi nejde live vysílání TV a radio/malá obrazovka/. Co mám udělat proto,aby mi to šlo? Pokud TV spouštím z plochy,tak je vše v pohodě.

2.Jak doplním do seznamu videozařízeních mojí mini-dv kameru,abych mohl video přehrát ve Windows movie maker?

Děkuji.

Karel
Změna předmětu, původně: Windows (LaKr) (Kráťa)

add1: Patrně to bude přehrávání pomocí Win Media Player. Otevřít player/nástroje/možnosti karta Síť - zatrhnout vše krom použít UDP porty.
----
Jak se projevuje nepřehrání na stránce? (player se zobrazí, ale video se nepřehraje nebo se player nezobrazí). Nějakou konkrétní stránku, kde to nejde?

add2. Win Movie Maker se řídí detekcí pomocí systému. Takže kameru musí systém poznat (někdy můžou být na stránce výrobce i ovladače)O jakou kameru se jedná?

pokial je to kamera pripojená cez firewire,musí byť po prvý krát spustená v režime play,pokial je to panasonic/canon a nieje detegovaná vôbec ani v zapnutom stave, je nutné do wxp nainštalovať KB904412 a KB885222,pokial je používané aj usb pripojenie,tak treba donštalovať aj KB899271v4