Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - nejde mi live vysílání TV a radio/malá obrazovka/

Hezký den!

Mám dva problémy:

1.Ve Windows internet exploreru mi nejde live vysílání TV a radio/malá obrazovka/. Co mám udělat proto,aby mi to šlo? Pokud TV spouštím z plochy,tak je vše v pohodě.

2.Jak doplním do seznamu videozařízeních mojí mini-dv kameru,abych mohl video přehrát ve Windows movie maker?

Děkuji.

Karel
Změna předmětu, původně: Windows (LaKr) (Kráťa)

pokial je to kamera pripojená cez firewire,musí byť po prvý krát spustená v režime play,pokial je to panasonic/canon a nieje detegovaná vôbec ani v zapnutom stave, je nutné do wxp nainštalovať KB904412 a KB885222,pokial je používané aj usb pripojenie,tak treba donštalovať aj KB899271v4