Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přepnout klávesnici?

Prosim o radu jak prepnout klavesnici. Musel jsem preinstalovat windows a tet nemuyu psat pismena s hacky, a je prenuto z a y. Jak to napravit. ani otaznik nejde napsat. Diky Karel
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: klavesnice (karel)

Mně to taky s tím shiftem nešlo, zkuste v nastavení počítače "čas a jazyk", záložka "oblast a jazyk" - úplně dole je "+ přidal jazyk" zde nastavte čeština, poté zde kliknětena "možnosti" a nastavte si u klávesnice také češtinu. Mělo by to jít.