Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zabezpečit stránky proti pedofilům?

Jsme organizace pro volný čas mládeže.
Na své stránky občas dáváme fotky z akcí.
Jen nevím co vsechno udělat, aby stránky byly
Dobře zabezpečené proti pedofilům.
Ptala se nás na to jedna maminka, a já nevěděl co odpovědět.
Máte nějaké zkušenosti?

Udělat úvodní stránku, kde bude jedna otázka: "Jste pedofil?" a dvě tlačítka s odpovědí. Pokud klikne na "NE", tak ho to pustí dál na stránku, pokud zvolí odpověď "ANO", tak dostane permaban.
Paranoici budou spokojení a jiný způsob, jak zjistit pedofilní sklony návštěvníků, stejně neexistuje.

No vygoogloval jsem odkaz zkrze obrázky - obecně.

http://www.saferinternet.cz/zakony-a-pravidla/161- 3

Můžete udělat u článků obrázky jako informativní náhledy. Pro přístup ke galerii (velké obrázky) by bylo třeba jméno a heslo. Pokud bude pedofil některý z rodičů co má heslo, tak smůla.

Zabezpečit osobní údaje v některých případech nepůjde. Pokud je to stránka třináctého oddílu Junáka v Horní Dolní (200 čísel), která každoročně jezdí pravidelně na Velké kopaniště, tak je jasný, že tenhle údaj se popřít nedá. :-)