BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Broken Sword 1+2 (čeština ke stažení na Bonuswebu).
Ze starších českých se mi líbil Dreamland s fantastickou grafikou.
7 dní a 7 nocí
Stará, grafika nic moc, ale námět je jistě zajímavý
Mrkni semhle: Adventura
Třeba Horké léto, Larry, Little big adventure, Indiana Jones, atd...
dík všem o zábavu mám díky vám postaraný a vyhněte se nějak chřipce (Je to na.....však vy víte)
... na pováženou?
Spíše stučně národně nahovno :).
Posel Smrti mě moc bavil. Doporučuju.