Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá adventura?

Dobrý den,ležim doma v posteli s chřipkou a koukání na filmy už mě přestalo bavit.Neznáte nějakou oddychovou českou adventuru (Kromě legendy Polda),nebo nějakou jinou nenáročnou hru se zajímavým příběhem.Moc dík.
PS:Mě uvízl v paměti Albion :D,ale ten už je nehratelnej.

Já jsem předevčírem dohrál Curse Of Monkey Island.
Vtipná, češtinu najdeš na netu. Seženeš lze přes torrenty.
Při hraní je (na WinXP) potřeba zapnout kompatibilitu pro Win95, jinak hra padá. Sice tomu jde trochu trhaně kurzor, ale jede to zase stabilně. A je třeba abortovat videa (Esc), jinak to shodí hru. Ale je to snad přesně to, co hledáš - oddychovka, veselá, nenáročná.