Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapojením druhého HDD

Zdravim

Potřeboval bych poradit s menším problémem zapojil jsem si do pc druhý pevný disk ,nastavil jsem ho jako master a ten starší jako slave.Rozhraní je EIDE.Po načtení mi to nahlásí chyba při čtení diskuTen nový pevný disk Hitachi Deskstar T7K250 HDT722516DLAT80 - 160GB
odkaz http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3150 7.

Nevíte čím to je a případně jak to vyřešit??

díky předem

zapnu počítač objeví se taková ta typická obrazovka že se načítají hardware a potom tam skočí další obrazovka zase že se něco načetlo a je tam napsáno chanel 1 none chanel 2 none a potom tam skočí poslední obrazovka ta po které se normálně načítá windovs a tam mi to řekne chyba při čtení disku