Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co to ten náš propagátor z Živě zase plácá....?

Kolik písniček mají v rádiu?
Autor: zd326
Datum vložení: 25.1.2006 10:48:44
Celkem odpovědí: 25
Dělal jsem si na počítači inventuru a zjistil jsem, že mám dost málo písniček v MP3. Sice jich mám 114 GB na disku, tedy 24693 písniček. Ale není to nic moc.
Zjišťuju že ač mám 114 GB, tak zdaleka nemám všechno, dost věcí mi ještě chybí... A pak někdo tu říká, že má 40 GB mp3 a myslí si, že kolik toho nemá, přitom 40 GB mp3 je směšně málo.
Nevíte kolik skladeb mají v takovém průměrném komerčním rádiu?

Téma kdo má víc snad frčí v mateřský školce...
Zmena kategórie z "Chyby" na "Pokec". (los) (anarchist)

Tohle bude asi opravdu Mirek,ten se pořád vytahuje,kolik GB písniček má a kolik GB dat měsíčně stáhne.A jedině Mirek,když už nemá opravdu co stahovat,něco z disku smaže a stahuje to samé znova.
A poznámka v původním dotazu o mateřské školce sedí,Mirek tam duševně patří.

Mno, ono "vlastnit" bych nezatracoval, ovšem opodstatnění to má v případě originálu. Znám člověka, pro kterého má vypálené CD význam asi takový jako pro filatelistu okopírovaná známka. Zakládat si ale na MP3? Stejně si toho poslechne tak 1/100, a asi i ani to ne. Já mám cca 130 CD (+asi 45 LP a 30 MC) a stejně poslouchám tak 8 CD, 2-3 LP a 2 MC dokola:-D.