Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Sunlight CMS

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti s redakčním systémem Sunlight CMS, respektive zda-li by mi mohl někdo poradit ohledně instalace?
V manuálu se píše o nastavení přihlašovacích údajů v souboru access.php, který jsem vyplnil

$server="www.mojestranky.cz";
$user="admin";
$password="heslo";
$database="database";
$prefix="sunlight";

Systém přesto nejde spustit - ani jeho instalace. Stále mi vyskakuje chyba "Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111" a že prý si mám zkontrolovat přihlašovací údaje.

Moc díky.

Myslím, že databázi určitě vytvářet nebude, tu bude mít vytvořenou už od poskytovatele, pouze ji bude "plnit" tabulkama. Bude jen jedna (ta databáze), pokud si další nepřiplatí a bude mít neměnny název. Všechny přihlašovací údaje bude mít v mailu od poskytovatele.

No, přidat databázi SQL v administračním prostředí můžu. I uživatele s heslem.
Vše jsem vyplnil a databázi vytvořil přesně tak, jako mám v acces.php souboru, ale teď mi pro změnu vyskakuje chyba "Unknown MySQL server host" a opět kontrola přístupových údajů.
Znamená to však, že se mi tu databázi podařilo vytvořit úspěšně? :)