Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálá konfigurace PC

Dobrý večer, prosím o radu koupil jsem si nový notebook s předinstalovaným OS Vista Home Premium ze začátku jsem měl problém, když jsem vždy zapnul PC tak jsem musel vždy zresetovat připojení k internetu, abych se mohl připojit. V momentě kdy tyto problémy zmizely objevil se problém v tom že při každém vypnutí a zapnutí se spouští konfigurace PC. Myslím že to má něco společného s připojením k netu mám wifi. Nevíte někdo co s tím a jak a kde co nastavit, nebo mám raději kontaktovat správce sítě. Děkuji za radu.

Zresetovaním myslím, že jsem musel po spuštění PC odpojit a připojit se k síti. A teď mám problém že, když vypínám notebook tak se mi nejdříve spustí první polovina konfigurace nastavení(nevím čeho konf.)a při zapnutí notebooku se zapne druhá polovina konfigurace nastavení.

Přesněji to píše konfigurace aktualizací fáze 1-3. Při vypnutí notebooku fáte 1a2 a při spuštění notebooku fáze 3. To se děje při každém spuštění a vypnutí notebooku i když jsem žádné aktualizace nestahoval.

To spíš je něco pobabrané, nebo se to ve vistách někde nastavuje (konfigurace) protože všechny aktualizace OS - VHP jsou aktualni myslím tím že jsou staženy a nainstalovány a konfigurace běží stále při každém zapnutí a vypnutí notebooku samozřejmě vždy nechám konfiguraci doběhnout do úplného konce. Už fokt nevím asi to budu muset doníst do obchodu.

Problém je vyřešen. Všiml jsem si že většina aktualizací je pro Office 2007, který byl dodán s notebookem a byla to 60 denní verze. Program jsem odinstaloval a hle už žádná konfigurace. Né každý software dodaný k PC je užitečný.