Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálá konfigurace PC

Dobrý večer, prosím o radu koupil jsem si nový notebook s předinstalovaným OS Vista Home Premium ze začátku jsem měl problém, když jsem vždy zapnul PC tak jsem musel vždy zresetovat připojení k internetu, abych se mohl připojit. V momentě kdy tyto problémy zmizely objevil se problém v tom že při každém vypnutí a zapnutí se spouští konfigurace PC. Myslím že to má něco společného s připojením k netu mám wifi. Nevíte někdo co s tím a jak a kde co nastavit, nebo mám raději kontaktovat správce sítě. Děkuji za radu.

Problém je vyřešen. Všiml jsem si že většina aktualizací je pro Office 2007, který byl dodán s notebookem a byla to 60 denní verze. Program jsem odinstaloval a hle už žádná konfigurace. Né každý software dodaný k PC je užitečný.