Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP-Vista

Dobry den, na iternetu jsem nasel program ktery umi zmenit vzhlez z XP na Vistu..Lze po zmene na vzhled visty prejit zpet na normal XP??? Dik moc..

Mělo by to jít odinstalací toho programu, ale některé takové programy nepůjdou běžnou cestou odinstalovat, se zhroutí při pokusu o odinstalaci a jiné nežádoucí jevy. Rizika jsou. Myslím, že to nestojí za to, abys měl větší tlačítko Start.

Obvykle prestane PC fungovat a musi se reinstalovat. Ale zkusit to muzes. :-)

--

Ja jsem si treba zmenil vzhled XP na MacOS a krome toho, ze jsem tim stval sveho sefa, kteryho to uplne rozhodilo, tak mi ty XP zacali padat - holt verna kopie Maca. :-D