Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP-Vista

Dobry den, na iternetu jsem nasel program ktery umi zmenit vzhlez z XP na Vistu..Lze po zmene na vzhled visty prejit zpet na normal XP??? Dik moc..

Obvykle prestane PC fungovat a musi se reinstalovat. Ale zkusit to muzes. :-)

--

Ja jsem si treba zmenil vzhled XP na MacOS a krome toho, ze jsem tim stval sveho sefa, kteryho to uplne rozhodilo, tak mi ty XP zacali padat - holt verna kopie Maca. :-D