Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání filmů

Zdravím,
měl bych dotaz, na PC ( Windows XP ) nemám program, který by mi přehrál filmy, už buď stažené, nebo normálně na DVD.
Jeden mi poslal kamarád, ale ten je na nic.
Chtěl jsem se teda zeptat, jaké by jste mi doporučili a kde bych je stáhnul.
Díky

Jezisi prestan pouzivat debilny internet explorer. Stiahni si napr. firefox, a na internet chod vyhradne s nim. Ikonku IE na monitore prelep lepiacoku paskou :-D

Vo vlc budes mat urcite menu subor-ulozit ako. A samozrejme ze ten subor je aj na disku, netahaju sa tie data do chladnicky.

No hlavne sa to vo FF da nastavit, nech sa vzdy pyta ze kam to ulozit, alebo napr. nech vsetko co taha vzdy uklada do nejakej zlozky napr. C:\natahane (zlozku si predtym vytvorit). Nastavenia FF su niekde v menu Nastroje - moznosti. V pripade ze FF zacne nieco otvarat automaticky, da sa to tiez zmenit v nastaveniach FF, v sekcii o typoch suborov, sa da vo FF zrusit to automaticke otvaranie pri kliknuti na urcity typ suboru).

V IE si ale na tom ulozto.cz mohol kliknut na to video pravym tlacitkom a vybrat si ulozit ako. Potom by si vedel kam to ukladas.
Inac mal si to tvoje video predpokladam aj v docasnych suboroch IE: C:\dokumenty a nastavenia\tvojemeno\lokalne nastavenia\temporary internet files, a tam treba ale pouzit vyhladavanie.