Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání filmů

Zdravím,
měl bych dotaz, na PC ( Windows XP ) nemám program, který by mi přehrál filmy, už buď stažené, nebo normálně na DVD.
Jeden mi poslal kamarád, ale ten je na nic.
Chtěl jsem se teda zeptat, jaké by jste mi doporučili a kde bych je stáhnul.
Díky

Mě na to stačí i Windows Media Player. To, že ti to na něm nechce jet, tak je možná způsobeno tím, že tam nemáš kodeky. Mě ke štěstí a přehrávání videa stačí K-lite codec pack. Někteří ho zavrhují a doporučují CCCP.
Některé přehrávače však instalaci kodeků nepotřebují, neboť obsahují vlastní dekodéry, např. výše zmíněný VLC.

CIM (jakym programom) si isiel na to ulozto.cz Tak v nom to budes mat (v docasnych suboroch). To nevies ani pouzivat internetovy prehliadac? (napr. pravy klik - ulozit ako?)

Inac ked vies ten film znova prehrat tak ako uz bolo pisane pozri si vo VLC informacie o mediu, a tam budes mat aj presnu cestu kde to mas na disku.

Nezmizel, uložil se ti tam, kde vyjel dialog na uloz.to kam to má uložit.

Pokus si pamatuješ část názvu, tak dej vyhledat pomocí průzkumníka. Jestli si ho nepamatuješ, tak projeď historii v internetovém prohlížeči. Uloz.to tam určitě najdeš a po prokliknutí ti ukáže název.

Jezisi prestan pouzivat debilny internet explorer. Stiahni si napr. firefox, a na internet chod vyhradne s nim. Ikonku IE na monitore prelep lepiacoku paskou :-D

Vo vlc budes mat urcite menu subor-ulozit ako. A samozrejme ze ten subor je aj na disku, netahaju sa tie data do chladnicky.

No hlavne sa to vo FF da nastavit, nech sa vzdy pyta ze kam to ulozit, alebo napr. nech vsetko co taha vzdy uklada do nejakej zlozky napr. C:\natahane (zlozku si predtym vytvorit). Nastavenia FF su niekde v menu Nastroje - moznosti. V pripade ze FF zacne nieco otvarat automaticky, da sa to tiez zmenit v nastaveniach FF, v sekcii o typoch suborov, sa da vo FF zrusit to automaticke otvaranie pri kliknuti na urcity typ suboru).

V IE si ale na tom ulozto.cz mohol kliknut na to video pravym tlacitkom a vybrat si ulozit ako. Potom by si vedel kam to ukladas.
Inac mal si to tvoje video predpokladam aj v docasnych suboroch IE: C:\dokumenty a nastavenia\tvojemeno\lokalne nastavenia\temporary internet files, a tam treba ale pouzit vyhladavanie.