Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem www a rozlišení

Mám stránky vyrobené ve Front Page, rozlišení 1024x768. Na každém monitoru, se mi zobrazuje jinak. Lépe řečeno, na některém je to celé rozházené. Dá se to nějak upravit, aby se to všude zobrazovalo tak, jak má, tedy správně? Díky všem za názory

A CO chcete nastavit? Neuviedol ste AKO sa vam to rozhodilo, v KTOROM prehliadaci. Nie ste schopny ani len link na tu stranku vlozit, tak co riesite... Bez vasej pomoci vam neporadime lepsie. Ako pisal host, univerzalny prikaz na to NEEXISTUJE, ani len v hlavicke. Tak skuste dodat informacie, alebo prestudovat ten link nizsie a naucit sa to sam.

Když nedáš odkaz na ty stránky nebo neuvedeš kód, nedá se konkrétně poradit. Zobrazení stránky záleží na spoustě faktorech, a k tomu, abys docílil alespoň většinové shody v různých prohlížečích a rozlišeních je potřeba něco o tvorbě stránek vědět. Jeden zázračný příkaz na to neexistuje.

- ty stránky se na rozlišení 1024 nevejdou, to bys měl předělat
- kód je příšerný, ale stránka je validní, což mě velmi překvapilo
- ten Frontpage asi nějak optimalizuje obrátky pro IE, protože ve FF jsou příšerně zubaté a rastrované
- v IE i Firefoxu se mi stránka zobrazuje relativně stejně, tak nevím, co máš na mysli tím rozházením?