Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou podlozku pod mys pro profi grafika?

Ave. Grafici dostali nejake prachy a chteji si (krome dost brutalnich upgradu) poridit par (sest) velmi kvalitnich podlozek pod krysy (profi krysy s hodne moc DPI). Cena nerozhoduje (mno, do cca litru korun ceskych za kus), pozaduji pouze nelagovost /neflekatost/, vysokou klouzavost a patricnou vydrz pri velkem "vytizeni". Plantali neco o keramice nebo teflonu. Mate s timhle nekdo zkusenosti? Date tip?

jestli máte navíc ty plastové bezpečnostní tabulky (pracovní návody, "vysoké napětí", za bolševismu "brigáda socialistické práce" atd), obraťte je z druhé strany a máte parádní podložky.
a před myší podložku si dávám 40cm gelovou opěrku, co bývala původně před klávesnicemi, šetří to zápěstí.

No az take jednoznacne to nie je, ked pod vami uvedenom linku su 2 zo 4 recenzi negativne. :-/

k povodnej otazke: Ja osobne mam Razer Goliathus Alpha Control Edition v kombinacii s krysou Microsoft Exlorer 4.0a. Samotna podlozka stala "len" 5kilo, ale pre mna postacuje. Tiez robim v Adobe Photoshop a v nicom som nezistil nedostatok. Ale na druhej strane nesplnuje poziadavku materialu. O tom si vsak myslim, ze to zdaleka nie je take "horuce" a potrebne, ako je to propagovane. :-)

Vsem diky za reakce, myslim, ze jim dam vybrat mezi hliniky (Razer RZE a SteelSeries SP) a teflonem (Artwizz).

2brtnik: Vyborny napad s plastovym stitkem! Ti lide by me s tim poslali do *píp* (frnaky moc nahore), ale pro me je to presne jak stvorene.