Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Exchange server

Ahoj, nevim proc, ale obcas mi zmizi nove maily, kdyz prijdou na muj ucet tak behem 5 minut zmizi, nejde o konkretniho odesilatele ani o konkretni dobu proste jenom tak zniceho nic zmizi, uz mi zmizelo asi 5 mailu za tento tyden a vim urcite ze to nikdo nesmazal. Mam outlook 2003, ktery je pripojen k Exchange serveru, kteremu sefuji jenom ja :-)
Nevite nekdo v cem muze byt problem?

Dekuji za rady.

to si piš. Nevím o release Domina, který by trpěl vážnými chybami (exploity, uznávám, čas od času jsou). Ale Domino jako takové prostě běží..běží..běží.. bez chyby, bez "glitchů". A že píšou klienty multiplatformně, to je právě na tom dobré (ale je fakt, že s tou 8 to přepískli)

Exchange je do jisté míry kopií Lotusů. Používá rovněž databáze (ovšem v tomto případě typu MDB), kterým se říká mailstore. Na rozdíl od Domina ale agreguje všechny účty do několika málo databází (počet lze nastavovat; u Domino platí, že co účet, to databáze)

klient pak jen "nahlíží" na své zprávy na serveru, na lokálním PC existuje/může existovat pouze cache. Data se ze serveru na lokální PC uživatele přesunují až při tzv. Archivaci

Nesynchronizuješ PIM data na něm přes MS Active Sync s PDA s Windows Mobile ?

Jinak jakkoliv jsem k produktům Microsoftu kritický, MS Exchange mi vyhovuje.

Cum grano salis je však nutno konstatovat, že MS musí i to dobré alespoň trochu pos*at, pročež z možností synchronizace s MS Exchange pro WM vyjmul Poznámky a nechce nechat usery (údajně na jejich přání), aby si data synchronizovali lokálně přes Wi-Fi. Pokud to synchronizace lační uživatelé chtějí, ať tak učiní dálkově nebo lokálně přes BT.