Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Exchange server

Ahoj, nevim proc, ale obcas mi zmizi nove maily, kdyz prijdou na muj ucet tak behem 5 minut zmizi, nejde o konkretniho odesilatele ani o konkretni dobu proste jenom tak zniceho nic zmizi, uz mi zmizelo asi 5 mailu za tento tyden a vim urcite ze to nikdo nesmazal. Mam outlook 2003, ktery je pripojen k Exchange serveru, kteremu sefuji jenom ja :-)
Nevite nekdo v cem muze byt problem?

Dekuji za rady.

Nesynchronizuješ PIM data na něm přes MS Active Sync s PDA s Windows Mobile ?

Jinak jakkoliv jsem k produktům Microsoftu kritický, MS Exchange mi vyhovuje.

Cum grano salis je však nutno konstatovat, že MS musí i to dobré alespoň trochu pos*at, pročež z možností synchronizace s MS Exchange pro WM vyjmul Poznámky a nechce nechat usery (údajně na jejich přání), aby si data synchronizovali lokálně přes Wi-Fi. Pokud to synchronizace lační uživatelé chtějí, ať tak učiní dálkově nebo lokálně přes BT.