Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška explorer exe

Mohl by mi někdo poradit? Když otevřu jakou koli ikonu na ploše a následně ji zavřu objeví se hláška "V aplikaci explorer.exe došlo k problému je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." (AppVar:6.0.2900.5512, NodName:unknown, ModVer:0.0.0.0., Offset:038016ce - typ hlášky). Naistaloval jsem UniblueRegistryBooster2, projel počítač a nic se nezmenilo. Dík za pomoc. Jsem laik tak prosím o podrobnější vyjádření.

Naistaloval jsem UniblueRegistryBooster2

To sis nainstaloval před nebo po? Každopádně, s těmito boostery ten systém dodrbeš úplně.

Nenapsal jsi jaký máš operační systém, odkdy se ten problém objevuje, atd... Že jsi projel počítač znamená co? Kontrola na spyware a viry? Udělal jsi to v nouzovém režimu? Zkusil jsi vrátit bod obnovení?

Mám nainastalovaný ESET anivirus a antispywer. Dodatečně jsem ztáhnul ještě Spyware Doctor, prošel jsem celý počítač a žádná změna. Začalo my to dělat poté co jsem nainstaloval a poté smazal program na stahoví souborů. Bohužel už nevim jaký. Před tím jsem žádné problémy neměl. Mám XP Prof SP3.

No tak ti to prepisalo nejake systemove subory apod. Mozes skusit preinstalovat poslednu verziu IE (z microsoft.com), alebo skusit bod obnovenia z doby ked to este bolo OK (start-programy-prislusenstvo-nastroj obnovenia systemu), ked nemas bod obnovenia skus stiahnut superantispyware a prescanovat cely disk.

P.S. a este nam vysvetli jak "otvoris ikonu na plose a nasledne ju zavres". Ikona je len obrazok, neda sa zavret. Mas na ploche nejakych zastupcov na nejake zlozky na disku? Ked otvoris tento pocitac atd ides do nejakej zlozky a zavres ho, tak je to OK?